ul. Lwowska 64 pok. 101, 35-301 Rzeszów

Tlenoterapia, doskonały prezent na DZIEŃ MAMY

Niezwykła jest również moc tlenu w przypadku walki z trudno gojącymi się ranami oraz zmianami skórnymi powodowanymi na przykład przez łuszczycę czy trądzik. Dzięki lepszemu dotlenieniu i usprawnionemu mikrokrążeniu, wzrasta zdolność do syntezy kolagenu i elastyny odpowiadających za zdrowie i wygląd największego organu w naszym ciele czyli skóry.

Regularnie stosowana hiperbaryczna terapia tlenowa poprawia przepływ krwi w mózgu, dzięki czemu pacjenci wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji. Ponadto przynosi korzyści w łagodzeniu objawów stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz uśmierza silne bóle migrenowe


Każda mama zasługuje na wszystko co najlepsze, dlatego wybierz prezent, który nie tylko pozwoli się zrelaksować i odpocząć, ale też przyniesie wiele korzyści zdrowotnych.
Zachęcamy do skorzystania z promocji na karnety 5, 10, 15 i 20 wejść.
Dbajmy o nasze najbliższe osoby.
 
Zespół MedOxygen, życzy każdej mamie dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i uśmiechu każdego dnia :)
Komory hiperbaryczne marki medicalOx nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.